Breadcrumbs Pielāgotas IT sistēmas

Pielāgotas IT sistēmas izstrāde

Meklē veidu, kā padarīt biznesa vadību efektīvāku?
Arrow
Radīsim individuālu sistēmu uzņēmuma procesu automatizācijai
Pielāgotas IT sistēmas

IT sistēmas nodrošina biznesa procesu automatizāciju un konkurētspēju, izslēdzot no ikdienas darbiem manuālas, viegli atkārtojamas darbības, piemēram, dokumentu reģistrāciju, interneta veikala pasūtījumu apstrādi u.c. McKinsey globālā institūta 2020. gadā veiktā aptauja liecina, ka vairāk nekā trešdaļa uzņēmumu pasaulē ir pilnībā automatizējuši vismaz vienu biznesa funkciju, kas ļāvusi ietaupīt ne vien laiku un naudu, bet arī izvairīties no cilvēciskās kļūdas radītiem riskiem un zaudējumiem. Ja arī tu vēlies vairāk laika veltīt uzņēmējdarbības attīstībai un mazāk – garlaicīgām, manuālām darbībām, ieguldi IT sistēmu izstrādē jau šodien!

Kāpēc automatizēt biznesa procesus?

Mūsdienās bieži tiek runāts par biznesa procesu automatizācijas efektivitāti un nepieciešamību. Bet kāds ir ieguvums?

  • Automatizējot manuālus darbus, tava komanda varēs paveikt vairāk svarīgo darbu, monotono dokumentu un datu reģistrēšanu un apstrādi uzticot sistēmai.
  • Samazināsies cilvēciskās kļūdas faktors, kas samazinās finansiālu u.c. zaudējumu risku.
  • Programmatūra strādā nepārtraukti, tāpēc tā var tikt galā ar lielāku darba apjomu.
  • Samazinās operacionālās izmaksas, ko veido manuāla informācijas apstrāde.
  • Straujāka uzņēmuma izaugsme, jo ar tehnolģiju palīdzību dienas laikā spēsi paveikt vairāk.

Kāpēc automatizēt biznesa procesus?

Sistēmas dažādām nozarēm un biznesa procesiem

Sistēmas dažādām nozarēm un biznesa procesiem

Automatizācija ir piemērota jebkuram uzņēmumam un darbības jomai – no administratīvā darba un pārdošanas, līdz mārketingam, loģistikai un e-komercijai. Turklāt, saskaņā ar McKinsey globālā institūta datiem, ir iespējams automatizēt pat 45% no visiem biznesa procesiem. Ja redzi iespēju atteikties no manuāla darba, rīkojies un ieguldi web sistēmā, kas cels tavas komandas darba efektivitāti un būtiski uzlabos biznesa konkurētspēju!

Individuāli e-komercijas risinājumi

E-komercija ir viena no straujāk augošajām nozarēm pasaulē, un panākumi šajā biznesā ir tiešā veidā atkarīgi no tā, cik labs un ērti lietojams ir tavs interneta veikals. Mūsu komanda izstrādās individuālu e-komercijas risinājumu, kas būs pielāgots tavām vēlmēm, biznesa vajadzībām un plānotajam pārdošanas apjomam – no vienkārša interneta veikala neliela preču klāsta tirdzniecībai līdz sarežģītām sistēmām, kam nepieciešama datu sinhronizācija ar dažādām ārējām sistēmām u.c.

Individuāli e-komercijas risinājumi

Kā mēs izstrādājam IT sistēmas?

1.

Saņemot klienta pieprasījumu, sākotnēji iepazīstamies ar pieejamo informāciju par projektu, lai novērtētu, vai varam uzņemties tā izstrādi. Pēc iekšējā novērtējuma klientam iesniedzam projekta novērtējumu un aptuvenās ikmēneša darba izmaksas. Ja klients apstiprina piedāvāto sadarbības modeli un izmaksas, organizējam attālinātu tikšanos, lai vienotos par tālāko projekta virzību.

2.

Sarežģītu projektu izstrādi veicam pa posmiem, vispirms izveidojot sistēmas darbībai nepieciešamo minimālo funkcionalitāti, savukārt nākamajos izstrādes posmos ieviešot uzlabojumus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu labāku un ērtāku sistēmas lietošanas pieredzi. Nodrošinām arī regulāru komunikāciju un spējam pielāgoties mainīgām prioritātēm, lai sasniegtu klientam vēlamo rezultātu.

3.

Darba uzdevumus klients iesniedz rakstiski, izmantojot asana.com projektu vadības sistēmu. Tādā veidā tiek nodrošināta izstrādes procesa pārskatāmība un precīza prasību definēšana.

4.

Iedziļināmies problēmas būtībā, lai rastu tai labāko risinājumu

5.

Atbildam un skaidrojam visus klientam interesējošos jautājumus.

6.

Force majeure gadījumā biznesa darbībai kritiskās problēmas risinām arī ārpus ierastā darba laika.

Kā veidojas izstrādes izmaksas?

Katrs IT projekts ir unikāls – ar atšķirīgu mērogu un sarežģītību, kas ietekmē arī izstrādes izmaksas. Mūsu pieredze liecina, ka individuālu sistēmu izstrādes izmaksas nav iespējams precīzi prognozēt, jo projekta gaitā rodas vajadzība izstrādāt jaunu papildu funckionalitāti, kas nav definēta sākotnējā darba uzdevumā, vai noteikto prasību realizācija izrādās sarežģītāka nekā gaidīts, tāpēc šādu projektu izmaksas veidojas no dizainera, programmētāja, projekta vadītāja un citu iesaistīto speciālistu faktiski ieguldītā darba laika.

Mums ir svarīga savstarpējā uzticība, tāpēc vienojamies par konkrētu stundu skaitu mēnesī, ko mūsu komanda pavada, izstrādājot klienta noteiktās prioritātes, veicam godīgu darba laika uzskaiti un nodrošinām regulāras atskaites par katram uzdevumam veltīto stundu skaitu.

Citi pakalpojumi

Individuāla izstrāde

WordPress mājas lapas

Tavam uzņēmumam nav savas mājaslapas?

Izstrādāsim tavu jauno mājaslapu WordPress platformā

Time

Izstrādes laiks

no 4 nedēļām

Web projektu pārņemšana

Izstrādātājs nepabeidza darbu un nozuda?

Mēs pārņemsim projekta izstrādi un nodrošināsim arī sistēmas uzturēšanu

Patīk tas ko redzi?

Vēlies sadarboties?

24 stundu laikā sniegsim Jums detalizētu atbildi uz Jūsu pieprasijumu.

Raksti Raksti: info@ps.lv
Checkmark
Super!
Tavu vēstuli esam saņēmuši, sazināsimies pēc iespējas ātrāk

Radušies jautājumi?

Pastāsti mums par savu projektu un vajadzībām, un mēs palīdzēsim atrast tev piemērotāko risinājumu!
Required Required
Šis lauks ir obligāts
Nepareizs telefona formāts
Required Required
Šis lauks ir obligāts
Obligāti aizpildāmie lauki Required
Obligāti aizpildāmie lauki Required