Portfolio

Lepojamies ar katru paveikto darbu, priecājamaies par klienta panākumiem, kas tiek sasniegti izmantojot mūsu risinājumus.
Galerija Romas Dārzs
galerijaromasdarzs.lv

Digitāla vietne mākslas galerijai, kurā mākslas cienītājiem iespējams iepazīties ar tās piedāvāto daudzveidību. Uzzināt par aktuālajām izstādēm, iegādāties mākslas darbus izsolē un turēt roku uz pulsa citiem notikumiem galerijā “Romas dārzs”.

Hotel Wolmar
hotelwolmar.lv

Mājas lapa viesnīcai, kura sava nama sienās spējusi ievietot teju visu Valmieras pilsētu. Ja vēlies šajā mazajā Valmierā – rezervēt naktsmājas, sarīkot kādu pasākumu vai vienkārši palūkot, ko piedāvā šīs viesnīcas restorāna šefpavārs pusdienās – dodies uz mūsu izveidoto mājas lapu.

Smiltenes Piens
smiltenespiens.lv

Mūsu veidota mājas lapa, kuru apmeklējot, šķiet, iespējams sasmaržot Latvijas pļavas, žāvētu sienu un tikko slauktu pienu. Kā gan citādi, ja šī vietne stāsta par uzņēmumu, kurš Latvijas balto zeltu – govs pienu – pārvērš gardos un veselīgos Smiltenes piena produktos.

LEMT
lemt.lv

Lai viss, ko darbina elektrība strādātu nevainojami – nepietiek ar slaveno teicienu: “Lai top gaisma!”. Taču tam pietiek ar kvalitatīviem elektromateriāliem. Lai pie tādiem tiktu – pietiek ar vienu mājas lapu. Mēs tādu izveidojām tiem, kuriem ir pieejams viss, lai elektrībai mūsu dzīvēs būt kur izpausties.

Austras Istaba
austrasistaba.lv

“Tai ir jābūt lielai mākai jūru dabūt gliemežvākā,” kādā dziesmā Māra Čaklā vārdiem dzied leģendārā dziesminiece Austra Pumpure. Likām lietā savu māku  – izveidot vietni, kurā vienkopus rodams gan Austras Pumpures stāsts, gan daudzveidīgā notikšana Austras istabā.

Talsu Riepas
talsuriepas.lv

Runā, ka Talsos tirgojot izcilas riepas.  Lai nav jābrauc uz Talsiem par to pārliecināties, izveidojām lapu, kur uzzināt visu par un ap šī uzņēmuma pakalpojumiem un iegādāt savam auto cienīgas riepas.

SBS Development
sbsdevelopment.lv

Virtuāla māja – reālām mājām. Paleju dzīvojamo māju komplekss ir vieta, kuru jau no pašiem pirmsākumiem radīti, domājot par mājām. Mājām kā simbolisku vietu, kurā justies droši, ērti, piepildīti un laimīgi.

Latvian Jewellery
latvianjewellery.org

Uz mirkli kā rotkaļi sajutāmies arī mēs, veidojot šo – Latvijas Rotu Mākslas biedrības mājas lapu. Tajā ar smalku izjūtu sakārtojām un izvietojām informāciju par lielisku rotkaļu veikumu un aktualitātēm. Tā ir smalka pasaule – ar lielu jaudu.

BGF Rubber
bgfrubber.com

Vai zināt, kas ir dažādu ražošanas materiālu – pelēkais kardināls? Gumija! Nealkstot slavas – tā stipri un pamatīgi dara savu darbu. Šeit var uzzināt un iegādāties produktus visplašākajam pielietošanas spektram. Veidojot šo lapu, mēs daudz uzzinājām. Uzzini tu arī!

Camino Latvia
caminolatvia.com

Pasaules kartē ar vārdu Camino iezīmēti ceļi jau tūkstošiem gadu. Ne tik sen šim –  ceļinieku iestaigātajam maršrutam – pievienots jauns maršruts Camino Latvija. Mums bija tas gods – visu par un ap šo – Latvijā ejamo posmu apkopot vienā virtuālā pieturā.

Cleverstein
cleverstein.co.uk

Allaž pagodinoši un ir veidot mājas lapas uzņēmumiem, kuru darbības pamatā ir arī mums pašiem tuvas vērtības. Šajā vietnē iespējams iegādāties augstvērtīgus apavus un aksesuārus, kuru kvalitāte, dizains un citi parametri ļaus iegādāt retāk, bet – vērtīgāk. Saudzējot savu planētu. Savu vidi. Un savu maku arīdzan.

Montessori Liepāja
montessoriliepaja.lv

“Ja bērns dzīvo draudzības atmosfērā un jūtas svarīgs, viņš iemācās šajā pasaulē atrast mīlestību”, vēsta viens no Montessori pedagoģijas pamatlicējas principiem. Tādu arī veidojām šo mājas lapu, kurā uzzināt visu par un ap šo lielisko pedagoģiju un iespējām – Liepājā.

WinPartners
winpartners.lv

Mūžu dzīvo – mūžu mācies! Tā skan sens teiciens un mēs to papildinājām, izveidojot mājas lapu tiem, kuri prot to darīt. Mācīt. Apmācīt. Iedrošināt. Te vienuviet atrodama komanda, profesionāļi, kuri ar savu enerģiju un piemēru radoši meklē, dod un iedvesmo.

SalvumTD
salvumtd.lv

Pasaule aizvien nopietnāk novērtē un arīdzan aizvien vairāk pielieto virtuālas iespējas. Tostarp – mācīties. Izveidojām ērtu un viegli lietojamu –  virtuālu ēku dažādu zinību apguvei – tiešsaistē.

Stenders Pica
stenderspica.lv

Mājas lapa, kura smaržo pēc nupat ceptas picas un citiem gardumiem. Izveidojām vietni, kurā iespējams iegādāt sev un savējiem gardus un sātīgus Kurzemes pusē tapušus ēdienus, lai tie smaržotu arī jūsmājās.

Jānis Strazds
janisstrazds.lv

Viena no skanošākajām mūsu veidotajām virtuālajām vietnēm. Komponista, mūziķa un pedagoga Jāņa Strazda mājas lapa, kur vienkopus dzirdams un redzams viņa radītais.

Liepajaskc
liepajaskc.lv

Tautas mākslas un kultūras centrs apvieno simtiem to Liepājas ļaužu, kuri, paralēli savai profesionālajai darbībai, savu ikdienu bagātina, darbojoties deju, kora mūzikas, teātra un citās mākslās. Šīs daudzveidīgās kultūras pasaules notikumus, kolektīvus, iespējas un norises ieaudām virtuālā vienumā.

Biedribasnams
biedribasnams.lv

Stalts un majestātisks Liepājas pilsētas centrā dzīvo Liepājas Latviešu biedrības nams. Ar lielu cieņu un pietāti esam izveidojuši mājas lapu šim namam, kurš vienlaikus iemieso šīs pilsētas kultūru, vēsturi un mūsdienu sabiedrisko rosību vienuviet.

TopDarbaDevejs
topdarbadevejs.lv

Lieliska vietne, kurā atrast un saprast savu vietu darba tirgū. Gan tiem, kas darbu dod, gan tiem, kuri to meklē. Tā ir puse no veiksmes – zināt, kur esi – lai zinātu, kurp doties!

HRMarketing
hrmarketing.lv

Personāla piesaiste un vide ir mainījusies. Mūsdienās ar kandidātiem jāstrādā tikpat rūpīgi kā ar klientiem, jo šodien talants izvēlas organizāciju. CV-Online inovatīvie personāla atlases mārketinga risinājumi palīdzēs Jums vēl veiksmīgāk sasniegt un uzrunāt atbilstošu kandidātu mērķauditoriju.

Recruitment
recruitment.lv

Atrast savam uzņēmumam labākos un piemērotākos darbiniekus, atlasīt personālu –  nav gluži tas pats, kas izdzert rīta kafiju. Šī profesionāļu komanda to izdarīs Tavā vietā. Tikām varēsi darīt ko citu. Piemēram, dzert savu rīta kafiju.

Masko
masko.lv

Kura ir Tava mīļākā krāsa? Sarkanā, dzeltenā, melnā, vai varbūt – zilā? Lai kura tā būtu – atrodi savējo lieliskā tekstilā! Meistaru pašu šūtas un apdrukātas sejas maskas, spilvendrānas, karogi un citi priekšmeti no auduma. Ienāc, piemeklē un iegādā sev –  savējo.

Mobiliestendi
mobiliestendi.lv

Galvenais neesot forma, bet saturs. Piekrītam. Taču, ja labu gleznu ieliek sliktā rāmī, zaudē glezna. Jūsu reklāma ir pelnījusi tikt pamanīta. Tāpēc tai nepieciešams cienīgs stends. Šī uzņēmuma ļaudis palīdzēs atrast labāko un piemērotāko risinājumu reklāmas izvietošanai. Mēs savukārt palīdzējām šim uzņēmumam – izveidojot ērtu un pārskatāmu mājas lapu.

Vēlies sadarboties?

Pastāsti mums par savu projektu, un sazināsimies ar tevi 24 stundu laikā