EJOT KOPĀ UZ MĒRĶI AR LĪDZĪGI DOMĀJOŠAJIEM – PATS CEĻŠ IR MĒRĶIS

Par mums

Atbildība
un prieks par to, ko darām un esam paveikuši
Godīgums
apsolīt tikai to, ko tiešām varam izdarīt
Aizrautība
neapstāties pie tā, ko spējam tagad
Vienkāršība
ir mūsu vienīgā patiesā kvalitātes mēraukla

Ko mēs varam apsolīt Tev?

Mūsu profesionālas pieredzes vairāk nekā 12 gadu ilgajā ceļojumā esam saskārušies ar daudziem mazākiem vai lielākiem izaicinājumiem. Katrs šāds izaicinājums norūda, dod jaunu un nozīmīgu pieredzi, kā arī ļauj mūsu skatienam pavērt arvien plašāku redzeslauku. Esam iemācījušies nekāpt uz viena un tā paša grābekļa divreiz.

Apsolām Tev individuālu pieeju īstenojamajam projektam, dalīties un īstenot tajā mūsdienīgus dizaina, kā arī struktūras risinājumus, lai Tu no sava projekta gūtu pilnīgu atdevi un spētu doties sava biznesa ceļojumā ar droši sirdi.

Mēs solījumus turam. Par to Tu vari būt drošs!

Vienkāršība, cilvēcība un godīgums – šīs trīs īpašības raksturo mūsu filozofiju. Tieši tādēļ pirms kopējas sadarbības uzsākšanas vēlamies Tevi iepazīstināt ar mūsu darbības galvenajām vadlīnijām.

  • Ievērojam darba laiku. Vakaros un brīvdienās mēs atpūšamies, bet naktīs – guļam. Protams, ja vien nav radusies kāda ārkārtas situācija. Klients ir pirmajā vietā, tādēļ rūpes un cieņa pret mūsu sadarbības partneriem mēs vērtējam īpaši augstu.
  • Darbu solām paveikt reālā termiņā. Strādājam pēc “best effort” principa.
  • Sarunājamies. Komunikācijai ir īpaši nozīmīga loma. Ar klientiem sazināmies latviešu vai angļu valodā.
  • Ekonomējam laiku. Sadarbības laikā mūsu komunikācija norit lielākoties attālināti, izmantojot ne tikai tālruni vai e-pastu, bet arī, piemēram, asana.com projektu vadības sistēmu.
  • Izmantojam mūsdienīgus risinājumus. Mēs klientiem iesakām izmantot atbilstošus un pietiekami jaudīgus serverus, kā arī atjauninātu programmatūru.
  • Ja ritenis izgudrots, otrreiz to neizgudrojam. Izmantojam arī dažādus jau gatavus risinājumus: gan atklātā pirmkoda (“open source”) kodu bibliotēkas, gan arī, ja nepieciešams, iegādājamies kvalitatīvus maksas komercrisinājumus.
  • Taupām pašu radītos resursus. Strādājam vienlaicīgi ar vairākiem klientiem, kā arī paralēli attīstām savus web produktus. Izstrādājot kādu sistēmu vai moduli vienam uzņēmumam, iespējams, mēs to izmantosim atkārtoti, veidojot sistēmas citiem klientiem.
  • Filtrējam. Katru jauno projektu izlaižam cauri mūsu iekšējo principu un sajūtu filtram. Ja klienta projekta mērķi mums šķiet nepieņemami, godīgi un atklāti atteiksim sadarbību.
  • Vīrs un vārds. Slēdzam sadarbības līgumus. Tomēr vēlamies uzsvērt, ka patieso uzticību nevar nodrošināt pat visrūpīgāk veidotais līgums. Tāpēc, pirms sakiet “jā” sadarbībai ar mums, palūkojiet, vai mūsu principi, mērķi un pieeja atbilst jūsējai. Paturiet prātā, ka, iespējams, mēs būsim jūsu sadarbības partneri ne vienu dienu vien.
  • Spēkā cilvēcības līgums. Mūsu darbības un sadarbības pašā pamatā ir cilvēciskas attiecības. Kāpēc gan? Mūsu mērķis ir strādāt ar klientiem ilgtermiņā!

Vēlies sadarboties?

Pastāsti mums par savu projektu, un sazināsimies ar tevi 24 stundu laikā