Pielāgotas IT sistēmas

Pielāgotas IT sistēmas

Kā lai efektivizē uzņēmuma pārvaldību?
Izveidosim IT sistēmas, kas daļu darba izdarīs citu vietā

Vai esat pamanījuši, ka lielu daļu darba dienas laika Tu un kolēģi pie datora veiciet monotonus un atkārtojamus procesus. Taču tā jūs ierobežojat gan straujāku savu pašizaugsmi, gan visa uzņēmuma attīstību.

Mūsdienās automatizēta biznesa procesu optimizācija ir obligāts priekšnosacījums jebkura moderna, gudra un konkurētspējīga uzņēmuma ikdienā. Automatizējot atkārtojamus un neproduktīvus procesus, šo darbu – piemēram, ar dokumentiem un datiem vai apstrādājot ienākošos pasūtījumus – cilvēku vietā izdarīs izstrādātās IT sistēmas un programmas.

Tādā veidā uzņēmums ietaupīs gan laiku un naudu, gan dos iespēju novērst iespējamās cilvēciskās kļūdas. Tas, savukārt, palielinās darbinieku un līdz ar to arī paša uzņēmuma darbības efektivitāti. Būs vairāk laika, lai domātu par nākamajiem soļiem augšup visa uzņēmuma tālākā izaugsmē.

Uztici monotonus darbus IT sistēmai

Kāpēc automatizēt?

Uzlabota efektivitāte

Biznesa procesu automatizācija ir mūsdienīgi instrumenti un risinājumi Tavu darbinieku darba efektivizēšanai. Tu redzēsi, cik būtiski viņi varēs palielināt veicamā darba apjomu, turklāt svarīgs faktors ir cilvēcisko kļūdu samazināšanās. Tieši šādas kļūdīšanās reizēm var ietekmēt raitāku darba procesa virzību. Lūk, piemērs: ja astoņu stundu ilgas darba dienas laikā darbinieks izpilda tik, cik tas ir viņa spēkos, tad kopā ar automatizētu robotu darba apjomu iespējams palielināt neskaitāmas reizes.

Ekonomija

Biznesa procesu automatizācija – tas ir būtisks laika ietaupījums, ar automatizētu risinājumu aizvietojot procesus, kurus šobrīd veic darbinieki. Tai ir vairākas priekšrocības:

  • Programma nenogurst
  • Tā strādā 24/7
  • Tā izpilda darbu precīzāk
  • Tās paveiktais darba apjoms ir daudzkārt augstāks nekā cilvēka paveiktais

Tu un Tavi kolēģi tagad varēsiet pievērsies citiem ikdienas procesiem, lai tādējādi veicinātu straujāku kopējo izaugsmi un radītu vēl lielāku pievienoto vērtību uzņēmumam.


Izvēlies sev piemērotāko risinājumu

Prognozējamais

Fiksētas, nemainīgas prasības
Sistēmām ar darba apjomu līdz 300 stundām
Individuāla CMS/CMR paneļa izstrāde
Integrācija starp dažādu sistēmu API
12 mēnešu garantija realizētajai funkcionalitātei
Pro

Neparedzamais

Grūti nosakāms darba apjoms
Nepabeigtu projektu pārtaisīšana
Klienta biznesa padziļināta izprašana
Godīga laika uzskaite
Precīza mēneša atskaite
Spēja pielāgoties mainīgām prasībām

Mēs vienmēr iedziļināmies katrā jautājumā, argumentēti skaidrojam nesaprotamo un risinām radušās problēmas. Vajadzības gadījumā būsim Tavs palīgs arī apjomīgu un monotonu darbu veikšanā, piemēram, ievietojot visa veida informāciju mājas lapā.


Citi pakalpojumi

Interneta veikali

Vēlies pārdot savus produktus internetā?

Mūsu e-komercijas risinājumi – Tava iespēja paplašināt savu biznesu!

Izstrādes laiks

Izstrādes laiks

no 2 mēnešiem

Projektu pārņemšana

Izstrādātājs darbu nepabeidza un nozuda?

Pārņemsim projekta izstrādi, to pabeigsim un turpināsim ceļu kopā!

Izstrādes laiks

Izstrādes laiks

individuāli izvērtējot