Breadcrumbs Web projektu pārņemšana

Web projektu pārņemšana

Izstrādātājs nepabeidza darbu un nozuda?
Arrow
Pārņemsim projekta izstrādi un nodrošināsim sistēmas uzturēšanu pēc projekta beigām
Web projektu pārņemšana

Dzīve ir neparedzama, un var gadīties, ka tev neizveidojas veiksmīga sadarbība ar kādu izstrādātāju, kā rezultātā iesāktais mājaslapas vai web sistēmas projekts palicis novārtā. Mūsu komandai ir plaša pieredze jau iesāktu IT projektu pārņemšanā, tāpēc, ja meklē uzticamu pakalpojuma sniedzēju, kas atrisināts iepriekš pieļautās programmēšanas kļūdas un novedīs projektu līdz galam, sazinies ar mums!

Izstrādes darbu pārņemšana, ja iepriekšējais izstrādātājs nozudis

Izstrādātāju nozušana kādā no projekta stadijām var notikt gan tad, ja algo freelance speciālistus, gan uzņēmumus. Neatkarīgi no tā, kādā izstrādes posmā atrodas tava mājaslapa vai web sistēma, darbu ir iespējams turpināt un kvalitatīvi novest līdz vēlamajam rezultātām.

Mūsu komandai ir vairāk nekā 12 gadu pieredze dažāda apjoma izstrādes projektu (galvenokārt WordPress platformā) pārņemšanā, tāpēc garantējam atbildīgu pieeju mums uzticētā darba realizācijā, lai tu saņemtu savām prasībām atbilstošu gala produktu.

Izstrādes darbu pārņemšana, ja iepriekšējais izstrādātājs nozudis

Darbu pārņemšana bez dokumentācijas un iepriekšējā izstrādātāja iesaistes

Darbu pārņemšana bez dokumentācijas un iepriekšējā izstrādātāja iesaistes

Sadarbībai ir liela nozīmē jebkurā projektā. Ja izstrādātājs veic darbus tikai brīvajā laikā vai abām pusēm ir grūti saprasties un vienkārši nesaskan, pastāv liels risks, ka darbs netiks pabeigts līdz galām vai netiks pabeigts laikā.

Mūsu komandas stiprās puses ir spēja iedziļināties problēmas būtībā un pārņemt citu izstrādātāju veidotas sistēmas arī bez dokumentācijas vai palīdzības no pašiem izstrādātājiem. Tiksim galā arī uzlauztām WordPress mājaslapām, kas nav uzturētas atbilstoši jaunākajiem drošības standartiem vai kuru izstrādē pieļautas kļūdas.

Profesionāls atbalsts mājaslapas un web sistēmu uzturēšanā

Mājaslapas izstrāde nebeidzas brīdī, kad pabeigta programmēšana. Vienlīdz svarīga ir ikdienas uzturēšana atbilstoši tehniskajiem un drošības standartiem, lai parūpētos par sistēmas darbības nepārtrauktību. Ja pēc projekta beigām tev radīsies kādi jautājumi, mēs sniegsim nepieciešamo tehnisko atbalstu un parūpēsimies par tavu web sistēmu ilgtermiņā, lai tu varētu fokusēties uz savu biznesa mērķu sasniegšanu.

Profesionāls atbalsts mājaslapas un web sistēmu uzturēšanā

Web projektu pārņemšana

Lai pieņemtu lēmumu par ilgtermiņa sadarbību ar izstrādātāju, mēs iesakām iepriekš iepazīties ar pakalpojuma sniedzēja darbības principiem vai vienoties par neliela uzdevuma izstrādi.

Kā notiek sadarbība?

1.

Par katra projekta izstrādi un sagaidāmo rezultātu ar klientu vienojamies attālinātas tikšanās laikā. Izmaksas veidojas no visu projektā iesaistīto darbinieku faktiski ieguldītajām darba stundām.

2.

Projektu izstrādi veicam mazākos posmos, vispirms izveidojot sistēmas darbībai nepieciešamo minimālo funkcionalitāti. Savukārt nākamajos izstrādes posmos tiek ieviesti uzlabojumi, kas nepieciešami, lai nodrošinātu labāku un ērtāku sistēmas lietošanas pieredzi

3.

Projekta laikā komunikācijai un uzdevumu nodošanai izmantojam projektu vadības sistēmu asana.com. Tajā klients apraksta un definē visus veicamos sistēmas uzlabojumus. Projekta gaitā varam pielāgoties mainīgām prioritātēm, lai sasniegtu klientam vēlamo rezultātu.

4.

Iedziļināmies problēmas būtībā, lai rastu tai labāko risinājumu.

5.

Atbildam un skaidrojam visus klientam interesējošos jautājumus.

6.

Operatīvi risinām radušās problēmas arī ārpus ierastā darba laika.

Kā veidojas izstrādes izmaksas?

Katram IT projektam ir atšķirīgs mērogs un sarežģītība, kas ietekmē izstrādes izmaksas. Pārņemot jau iesākta projekta izstrādi, nav iespējams precīzi prognozēt darāmā darba apjomu, tāpēc par labāko sadarbības modeli uzskatām apmaksu saskaņā ar projekta komandas ieguldītajām darba stundām.

Praksē tas nozīmē, ka, iepriekš vienojoties, mēs rezervējam noteiktu stundu skaitu mēnesī, kas tiks veltīts klienta noteikto prioritāro uzdevumu izpildei, un periodā beigās par to izrakstīsim rēķinu. Mums ir svarīga savstarpējā uzticība, tāpēc nodrošinām godīgu un precīzu darba stundu uzskaiti, lai klientam būtu pieejama informācija par to, cik daudz laika ir prasījusi katra uzdevuma realizācija.

Citi pakalpojumi

Individuāla izstrāde

WordPress mājas lapas

Tavam uzņēmumam nav savas mājaslapas?

Izstrādāsim tavu jauno mājaslapu WordPress platformā

Time

Izstrādes laiks

no 4 nedēļām

Pielāgotas IT sistēmas

Vēlies padarīt biznesa vadību efektīvāku?

Radīsim individuālu sistēmu uzņēmuma procesu automatizācijai

Patīk tas ko redzi?

Vēlies sadarboties?

24 stundu laikā sniegsim Jums detalizētu atbildi uz Jūsu pieprasijumu.

Raksti Raksti: info@ps.lv
Checkmark
Super!
Tavu vēstuli esam saņēmuši, sazināsimies pēc iespējas ātrāk

Radušies jautājumi?

Pastāsti mums par savu projektu un vajadzībām, un mēs palīdzēsim atrast tev piemērotāko risinājumu!
Required Required
Šis lauks ir obligāts
Nepareizs telefona formāts
Required Required
Šis lauks ir obligāts
Obligāti aizpildāmie lauki Required
Obligāti aizpildāmie lauki Required